Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Civetta

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Civetta
Kiedy i na jak długo?04.11.2023 - 23.12.2023
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
 

Civetta979 – 2.100 m n.p.m.

80 km
6 km
41 km
33 km
80 km
23
3
11
9
5 km
40 km
2
cały opis

Odległość z Polski

Kraków – Alleghe: 975 km

Wrocław – Alleghe: 1 035 km

Kraków – Zoldo: 980 km

Wrocław – Zoldo: 1 065 km

Pogoda
Polecane zakwaterowanie w obszarze Civetta
Alleghe - Rezydencja REGINA
Rezydencja

REGINA

Civetta / Alleghe
  
Ocena: 90 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++--
Alleghe - Hotel ALLE ALPI **+
Hotel

ALLE ALPI **+

Civetta / Alleghe
  
Ocena: 85 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---
Zoldo Alto - Rezydencja SAS DE PELF
Rezydencja

SAS DE PELF

Civetta / Zoldo Alto
Zoldo Alto - Rezydencja CIVETTA
Rezydencja

CIVETTA

Civetta / Zoldo Alto
  
Ocena: 100 % ++++ ++++ ++++ ++++ ++++

Największy ośrodek narciarski w regionie Veneto. Mieści się tutaj ponad 80 km wzajemnie połączonych tras o różnorodnej skali trudności.
• Civetta to jeden z 12. ośrodków narciarskich w karuzeli narciarskiej Dolomity Superski, leży pomiędzy ośrodkami Arabba, Cortina i Tre Valli.
• Trasy zjadowe rozciągają się pomiędzy dwoma głównymi górami: Monte Civetta (3.220 m n.p.m.) i Monte Pelmo (3.168 m n.p.m.).
• Civetta to idealny ośrodek dla rodzin z dziećmi, które docenią szeroką ofertę niebieskich i czerwonych tras zjadowych.
• Dobrze będą się tutaj czuć także profesjonali narciarze, którzy znajdą czarne trasy zjadowe Laghetto lub Foppe, z których można korzystać także nocą.
• Mowa tu o ośrodku narciarskim z jakościowymi usługami, gdzie rzadko można zobaczyć kolejkę przy wyciągu. Dowoli można korzystać z doskonałego śniegu, który jest dostępny przez cały sezon, a to dzięki 100% możliwości dośnieżania tras.
• Odpocząć podczas zjazdów można aż w 17. górskich chatach, które są rozsiane po całym ośrodku narciarskim.
• Civetta to także zjazdy nocne w Zoldo, gdzie czeka ponad 5 km (dwie ładne trasy zjazdowe z kolejką gondolową) dobrze przygotowanych tras zjazdowych.
• Ponadto w Civetta do dyspozycji dwa snowparki, które są na wskroś nowoczesnymi obiektami i stale są odnawiane. Jeden mieści się bezpośrednio nad Alleghe, a drugi oświetlony leży w Zoldo na trasie zjazdowej Cristelin.
• Wielką narciarską atrakcją jest Szlak Wielkiej Wojny, trasy wytyczone z Alleghe do Malga Ciapela przez przełęcz Falzarego.


Civetta

Civetta to przyjemny ośrodek narciarski, który gwarantuje przyjazną atmosferę i jakościowe usługi. Rozciąga się pomiędzy dwoma trzytysięcznikami Monte Civetta i Monte Pelmo. Tutaj możesz cieszyć się na wakacjach piękną przyrodą, szerokimi stokami zjazdowymi i gościnnością miejscowych ludzi.


Civetta to mniejszy ośrodek narciarski, gdzie nie ma kolejek do wyciągów. Oferuje 80 km tras. Przewaga niebieskich i czerownych odcinków czyni ten ośrodek idealnym na wakacje rodzinne. Osoby początkujące docenią szerokie stoki zjazdowe skąpane słońcem, a wprawieni narciarze mogą skorzystać z czarnych tras zjazdowych. Szczególnie popularne są Laghetto lub Foppe, które są wykorzystywane także do nocnej jazdy na nartach. Nocna jazda jest możliwa od wtorku do soboty 19:00-23:00. Czynne są trzy trasy zjazdowe. Dzięki dosknonale przygotowanej możliwości dośnieżenia w Civetta panują idealne warunki narciarskie przez cały sezon.


Na snowboardzistów czekają dwa snowparki. Alleghe Central Park oferuje niezapomniane wrażenia dla zawodników na każdym poziomie zaawansowania. Park dzieli się na dwie części. Osoby początkujące mogą trenować w części Easy Park, a zaawansowani w części głównej Central Parku. Drugi park leży na trasie zjazdowej Cristelin w części Zoldo. Park jest oświetlony i można trenować tu także nocą.


Dla osób, które preferują narciarstwo biegowe, Civetta oferuje 40 km tras. Ski Center Peronaz gwarantuje piękny widok na ikonę Dolomitów Mount Pelmo. Do dyspozycji 4 okręgi o różnej długości i trudności (2, 3, 5 i 7 km).


Zaletą tego ośrodka jest możliwość wyboru aż 5 miejsc, gdzie możesz się zakwaterować i gdzie zaczynają się trasy zjazdowe. Możesz wybrać Zoldo Alto, Selva di Cadore lub najbardziej znany Alleghe, który położony jest nad jeziorem o tej samem nazwie i oferuje spokojne i romantyczne otoczenie. Dalsze trasy mieszczą się w Palafavera lub Caprile.


Ciekawą atrakcją na wakacjach może być przejazd po trasie Giro della Grande Guerra 1915 – 1918, która wspomina okrutne czasy Pierwszej Wojny Światowej. W jeden dzień przejeżdżasz kilka ośrodków narciarskich. Trasa łączy ośrodki takie jak Alta Badia, Civetta, Arabba i Cortina d'Ampezzo. Poszczególne ośrodki są połączone wyciągami, trasami zjazdowymi i skibusami. Aby skorzystać z trasy należy posiadać wykupiony skipas Dolomiti Superski. Na przejazd potrzeba aż 7 godzin, polecamy wyjechać już z samego rana.


Piękna sceneria szczytu Monte Civetta i Monte Pelmo, świetne warunki śniegowe, jakościowa jazda na nartach, słoneczna pogoda i rodzinna atmosfera, to wszystko ma do zaoferowania ośrodek Civetta. Nie zwlekaj i wybierz się na niezapomniane wakacje do Civetta.


SKIPASY:
Skipass Civetta: obowiązuje na terenie ośordka Civetta – Alleghe, Zoldo, Palafavera, Pescul (Selva di Cadore).
Skipass DOLOMITI SUPERSKI: obowiązuje na obszarze 12 ośrodków narciarskich Dolomiti Superski: Kronplatz, Alta Pusteria, Valle Isarco, Cortina d´Ampezzo, Civetta, Val Gradena, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Tre Valli i San Martino di Castrozza.
SKIBUSY: Linia – Masaré (część Alleghe) – Alleghe – Caprile – Malga Ciapela (część obszaru Arabba/Marmolada, należy posiadać wykupiony skipass Dolomiti Superski).
 

Hotele i apartamenty w regionie Civetta

Filtruj według:

třídit / filtrovat
Odległość od trasy zjazdowej
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
ułożyć wedługpolecanecenaodległość od trasy zjazdowejnajwyżej ocenianeoferta