Austria - 2017/2018 maskot

Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre Valli

mapa napiste (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
  • zimowe wyjazdy
  • First minute
  • Typy
  •  
 
Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre Valli
Termin: 26.01.2019 - 09.03.2019
Uczestnicy:4
wyjazdów
 
 

Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre Valli

100 km
19 km
37 km
44 km
100 km
23
6
12
5
62 km
3
cały opis

Odległość z Polski

Kraków – Alpe Lusia: 1.060 km

Wrocław – Alpe Lusia: 1.039 km

Pogoda
Polecane zakwaterowanie w obszarze Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre Valli
Hotel SOMEDA ***+

Hotel SOMEDA ***+

Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre ValliMoena
Nasza opinia:  
       
Hotel LA CAMPAGNOLA **

Hotel LA CAMPAGNOLA **

Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre ValliMoena
Nasza opinia:  
  
Hotel rezydencja ADLER

Hotel rezydencja ADLER

Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre ValliMoena
Nasza opinia:  
    
Hotel MOLINO ****

Hotel MOLINO ****

Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre ValliFalcade
Nasza opinia:  
     

ALPE LUSIA – SAN PELLEGRINOTRE VALLI (1 200 - 2 513 m n.p.m.)
• Alpe Lusia – San Pellegrino to część resortu narciarskiego Dolomiti Superski, który składa się z 12 samodzielnych ośrodków narciarskich.
• Dwa ośrodki narciarskie Alpe Lusia i San Pellegrino są od siebie oddalone o 10 km, pomiędzy ośrodkami regularnie kursuje autobus.
• Ośrodek polecamy dla wszystkich narciarzy, ale także dla osób nie jeżdżących na nartach.


Alpe Lusia/ San Pellegrino

Alpe Luisia i San Pellegrino to nowoczesne ośrodki narciarskie w Dolomiti Superski idealne dla rodzin z dziećmi. To dwa ośrodki narciarskie połączone ze sobą skibusem. Czeka tu na Ciebie pstra oferta terenów narciarskich, która zachwyci każdego narciarza.


Ośrodek oferuje 100 km doskonale przygotowanych tras zjazdowych. Idealne warunki znajdą tu zwłaszcza rodziny z dziećmi - łączki narciarskie odpowiednie do stawiania pierwszych kroków na nartach, dziecięce parki zabaw, szkoły narciarskie i stoki z pomiarem czasu podczas zjazdu. Doświadczeni narciarze chętnie wypróbują czarne trasy zjazdowe Piavac, Direttissima lub La Volata. Najbardziej znana trasa Innamorati o długości 10 km prowadzi ze szczytu Col Margherita przez masyw górski Passo Valles aż do Falcade. Ośrodki Alpe Lusia i San Pellegrino są połączone ze sobą skibusem, który jeździ regularnie (co około 15 minut).


Miłośnicy snowboardu lub freestylu mogą odwiedzić trzy tutejsze snowparki. Park Boardercross Lusia, Morea Snowpark i Sanpe Snowpark, które oferują atrakcje na każdym poziomie zaawansowania. Rampy, skocznie itp. Oferta zadowoli każdego.


Miłośnicy narciarstwa biegowego mogą korzystać z 60 km tras. Możesz wypróbować trasę z Moena do Bellamonte, która mierzy 30 km. Kolejne trasy do dyspozycji w Passo San Pellegrino w centrum narciarstwa biegowego Alochet. Tutaj do dyspozycji trasy o różnej długości i o różnym stopniu trudności. Trasy są dodatkowo płatne, cena 6 € za osobę za 1 dzień. Trasy biegowe znajdziesz także w miejscowości Falcade, która oferuje 10 km tras o różnym poziomie trudności.


Alpe Lusia/ San Pellegrino oferuje wiele atrakcji także dla osób nie jeżdżących na nartach. Możesz pójść na spacer w rakietach śnieżnych, jeździć na sankach lub na specjalnych gumowych kołach, pojeździć na łyżwach lub wybrać się na romantyczną przejażdżkę saniami zaprzęgniętymi w konie. Główne centra to Moena, Falcade i Passo San Pellegrino.


Alpe Lusia/ San Pellegrino to świetny ośrodek dla rodziny z dziećmi. Różnorodność terenów sprawia, że to ośrodek dla każdego. Wiele atrakcji czeka tu na snowboardzistów, narciarzy biegowych, a nawet osób nie jeżdżących na nartach. Nie wahaj się i odwiedź z nami ten ośrodek narciarski.


SKIPASY:
Skipass Alpe Lusia – San Pellegrino: obowiązuje na terenie ośrodka Alpe Luisa – San Pellegrino.
Skipass Valle Silver: obowiązuje na obszarze Val di Fassa/Carezza, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza/Passo Rolle, Alpe Lusia – San Peleggrino.
Skipass DOLOMITI SUPERSKI: obowiązuje na terenie wszystkich 12 ośrodków narciarskich Dolomiti Superski: Valle Isarco, Kronplatz, Alta Pusteria, Cortina d´Ampezzo, Civetta, Val Gardena, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Tre Valli i San Martino di Castrozza.
SKIBUSY: Skibus łączący ośodki narciarskie Alpe Lusia – San Pellegrino.
 
Hotele i apartamenty w regionie Alpe Lusia - San Pellegrino - Tre Valli

Hotel SOMEDA ***+

Moena
         
Nasza opinia:

Hotel MOLINO ****

Falcade
       
Nasza opinia: