Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Val Gardena - Alpe di Siusi

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Val Gardena - Alpe di Siusi
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
 

Val Gardena - Alpe di Siusi

175 km
17,5 km
101 km
56,5 km
165 km
80
14
39
25
115 km
2
22 km
cały opis

Odległość z Polski

Kraków – Ortisei: 1 015 km

Wrocław – Ortisei: 992 km

Pogoda
Polecane zakwaterowanie w obszarze Val Gardena - Alpe di Siusi
 

Val Gardena - Alpe di Siusi jest częścią ośrodka narciarskiego Dolomiti Superski i słynnej Sella Ronda. To jeden z najlepszych ośrodków narciarskich na świecie, nie tylko ma świetne połączenie z innymi ośrodkami narciarskimi Sella Ronda (Val di Fassa, Alta Badia, Arabba / Marmolada), ale także ze względu na wysoką jakość, nowoczesność i szybkość transportu.
• „Jedynie” 175 kilometrów tras w ramach lokalnego skipassu, co więcej, dzięki Sella Ronda i łączonemu skipassowi Dolomiti Superski, aż 230 km połączonych tras, czyli wypinanie nart konieczne dopiero późnym popołudniem po zamknięciu wyciągów.
• Selva Gardena, Santa Cristina i Ortisei, naturalne centra regionu Val Gardena, przyciągające nie tylko luksusowymi sklepami i restauracjami, ale także romantycznymi wieczornymi spacerami.
• Santa Cristina ze swoim legendarnym zjazdem Saslong z serii Pucharu Świata należą do czołówki tras tej „białej karuzeli“.
• W Val Gardena można znaleźć wiele interesujących możliwości aktywnego wypoczynku po nartach, publiczne baseny, lodowisko, hala do tenisa, tory saneczkowe (ponad 20 km) i wiele innych.
• Dla narciarzy biegowych w Val Gardena oferuje się ponad 100 kilometrów doskonale przygotowanych białych tras narciarskich.

SKIPASY:
Skipass Val Gardena – Alpe di Siusi: obowiązuje na obszarze całego ośrodka narciarskiego Val Gardena – Alpe di Siusi, dzięki połączeniu na Sella Ronda, polecamy skipass Dolomiti Superski, róznica w cenie nie jest duża.
Skipass DOLOMITI SUPERSKI: obowiązuje na całym obszarze Dolomiti Superski: Kronplatz, Alta Pusteria, Valle Isarco, Cortina d´Ampezzo, Civetta, Val Gradena, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Tre Valli i San Martino di Castrozza.
SKIBUSY: linia Selva Val Gardena - Santa Cristina - Ortisei | linia Castelrotto - Siusi - Fié , za opłatą 3 €/osoba/dzień, 10 €/osoba/tydzień (dzieci do 6 lat darmowo), darmowo dla osób zakwaterowanych w hotelu, rezydencji, które należą do społeczności SkiMobileDolomites.
 

Hotele i apartamenty w regionie Val Gardena - Alpe di Siusi

Filtruj według:

třídit / filtrovat
Odległość od trasy zjazdowej
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
ułożyć wedługpolecanecenaodległość od trasy zjazdowejnajwyżej ocenianeoferta