Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Oferta specjalna - NARTY I RELAKS

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 

NARTY I RELAKS

Narty, relaks, łaźnie termalne i aquaparki – to także Włochy!

Czy wiesz jak urozmaicić swój zimowy urlop i trochę wypocząć?
Wypróbuj łaźnie termalne z bardzo ładnymi centrami typu wellness lub aquaparki, które znajdziesz w różnych miejscowościach w Dolomitach i Alpach.

Relax Relax

Wyłącz telefon, spakuj kostium kąpielowy i ruszaj…

Do najbardziej znanych „górskich“ łaźni termalnych należą: Terme Pejo, Terme Bormio oraz najnowsze QC Terme Dolomiti w Pozza di Fassa. W łaźniach czekają na Ciebie baseny, centra wellness z saunami, a także możliwość relaksu podczas masażu lub innych zabiegów. Aquaparki możesz odwiedzić w Andalo - AcquaIN, Aquapark Vidor w Pozza di Fassa, Dolaondes w Canazei oraz Aquagranda w Livigno.
Jeżeli preferujesz trochę więcej prywatności, możesz wybrać z naszej oferty jeden z hotelów, który ma do dyspozycji własne centrum wellness z basenem. W większości można korzystać z basenu, sauny, jacuzzi, masażów lub innych dodatkowych usług. Po całodniowej jeździe na nartach możesz miło wypocząć i naładować „baterie” na kolejny dzień. Większość hotelów ma wstęp objęty w cenie pobytu (patrz opis poszczególnych ofert), płatne są tylko dodatkowe zabiegi (masaże, kosmetyczka, kąpiele błotne itp.).

Relax Relax Relax

TERME PEJO - Pejo - łaźnie PEJO mieszczą się w Parku Narodowym Stelvio na wysokości 1 400 m n.p.m., który stanowi część ośrodka narciarskiego PEJO. Znajdziesz tu trzy rodzaje wód termalnych, które pomagają leczyć choroby układu krążenia, zmniejszają zapalenie stawów, leczą problemy oddechowe i inne choroby. Dostępne są tutaj zabiegi lecznicze oraz masaże. Część łaźni termalnych stanowi duży basen, fitness i centrum wellness z kilkoma saunami, łaźnią turecką i jacuzzi.
TERME BORMIO - Bormio - łaźnie Bormio są jednymi z najstarszych górskich łaźni termalnych, znajdziesz tu: Bormio Bagni Vecchi (stare łaźnie rzymskie), Bormio Bagni Nuovi (nowe i bardziej nowoczesne) oraz Terme Bormio. W tutejszych basenach woda termalna ma temperaturę 36 - 38 °C. Miejskie łaźnie Terme Bormio są idealne dla rodzin z dziećmi, dla których przygotowano atrakcje wodne, także dla najmłodszych klientów. Łaźnie składają się z kilku basenów, krytych i zewnętrznych, wellness, fitness, stanowisk do masażów itp.

Relax Relax Relax

QC TERME DOLOMITI - Pozza di Fassa - najnowszy park termalny QC TERME DOLOMITI został otwarty w 2017 roku w Pozza di Fassa – w centrum znanej doliny Val di Fassa. Łaźnie zostały wybudowane tak, aby nie naruszyć lokalnego krajobrazu i zachować poszanowanie dla środowiska. Kompleks ten ma na celu poprawę jakości życia dzięki korzystnym zabiegom, których celem jest przywrócenie równowagi fizycznej i duchowej. Do dyspozycji baseny, jacuzzi, wellness, masaże oraz inne zabiegi lecznicze.
AQUAPARK VIDOR – Pozza di Fassa - to miejsce stworzono, aby zadowolić wszystkich odwiedzających, rodziny z dziećmi, na które czekają baseny, zjeżdżalnie i atrakcje wodne, ale także osoby, które pragną wypocząć i zrelaksować się. Do dyspozycji baseny, sauny itd. AQUAPARK VIDOR ma powierzchnię 4 000 m2.

Relax Relax Relax

ACQUAIN – Andalo - nowoczesny Aquapark, który mieści się kawałek od centrum Andalo i jest odpowiedni dla osób w każdym wieku. Do dyspozycji duży basen pływacki, basen dla dzieci z toboganami i zjeżdżalniami, centrum wellness z jacuzzi i saunami.
DOLAONDES – Canazei - ładny aquaparkaquapark o powierzchni 2 400 m2 leży kawałek od centrum Canazei. Znajdziesz tu 6 różnych basenów, duży tobogan, który docenią przede wszystkim dzieci i wellness z saunami, jacuzzi, łaźnią termalną i masażami itd. Do dyspozycji także duże centrum fitness.
AQUAGRANDA - Livigno - Aquagranda to jedno z największych centrów w Europie, gdzie czeka na Ciebie zabawa, sport i relaks. Livigno. to nie tylko narty, ale także zabawa, relaks, gościnność i smaczna kuchnia, to wszystko czeka na Ciebie w ogromym centrum o powierchni 10 000 m2 AquagrandaActive You. To zabawa dla całej rodziny, dzieci mogą bawić się w nowej części Slide and Fun z 12 m wysoką i 100 m długą zjeżdżalnią, podczas gdy rodzice mogą relaksować się w części Wellness and Relax, która została bardzo ładnie urządzona w alpejskim stylu z zachowaniem elementów charakterystycznych dla Livigno. Możesz także poćwiczyć swoje ciało na siłowni lub w dużym basenie pływackim w części Fitness and Pool. Skorzystasz tu także z opini doświadczonego lekarza oraz specjalistów od zdrowia i urody.

Wszystko co musisz zrobić to spakować KĄPIELÓWKI i ruszyć do Włoch!

Nasze wskazówki pobytów w pobliżu parków wodnych lub oferty z własnym wellness: