Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Madonna di Campiglio - Pinzolo

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Madonna di Campiglio - Pinzolo
Kiedy i na jak długo?24.02.2024 - 06.04.2024
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
 

Madonna di Campiglio - Pinzolo860 - 2.388 m n.p.m.

86 km
12,5 km
38,5 km
35 km
76 km
31
8
20
3
23 km
3
cały opis

Odległość z Polski

Kraków – Madonna di Campiglio: 1 107 km

Wrocław – Madonna di Campiglio: 1 094 km

Kraków – Pinzolo: 1 120 km

Wrocław – Pinzolo: 1 107 km

Pogoda
Polecane zakwaterowanie w obszarze Madonna di Campiglio - Pinzolo
Pinzolo - Rezydencja PARK IMPERATOR ***
Rezydencja

PARK IMPERATOR ***

Madonna di Campiglio - Pinzolo / Pinzolo
  
Ocena: 84 % ++++ ++++ ++++ ++++ +---

Madonna di Campiglio - Pinzolo to część ośrodka narciarskiego Skirama Dolomiti Adamello Brenta, który tworzy 8 samodzielnych ośrodków narciraskich. Madonna di Campiglio i Pinzolo to jeden z najlepszych ośrodków w Val di Sole. Dużą zaletą jest położenie i możliwość połączenia z Folgarida – Marilleva. Te 3 ośrodki tworzą narciarski resort Skiarea Campiglio Dolomiti di Brenta, który ma także swój własny skipass.
• Madonna di Campiglio to coroczny organizator Pucharu Świata w narciarswie zjazdowym. Mowa tu o VIP ośrodku narciarskim we Włoszech. Dobrzy narciarze mogą skorzystać z nartostrady "Amazonia" lub ze stoku "3-Tre", który jest regulowany przez normy FIS, dostępna jest także nartostrada "Spinale Direttissima", gdzie niejednemu narciarzowi "ugieły się kolana" przed zjazdem.
• Dobrze będą się tutaj czuły osoby dobiero zaczynające przygodę z narciarstwem, a także osoby lubiące długie trasy - można tutaj skorzystać z tras Cinque Laghi, Pradalago, Groste i Spinale.
• Ośrodek Pinzolo, jest od Madonny oddalony o 13 km, ale dzięki niedawno otwartemu, nowoczesnemu wyciągowi Campiglio-Pinzolo Express, z Pinzola do Madonna można dotrzeć w „parę“ minut. Co więcej w ten sposób można jeździć na nartach w obu ośrodkach bez „ściągania nart“. W samym Pinzolo oferuje się ponad 25 km dobrze przygotowanych tras zjazdowych. Przeważnie są to szerokie, czerwone trasy zjazdowe.
• Ośrodek będzie także odpowiedni dla osób uprawiających skialpinizm, a także "wolnych narciarzy" oraz osób uprawiających narciarstwo biegowe. Znaleźć tu można mnóstwo rozwiązań.

SKIPASY:
Skipass SKIAREA CAMPIGLIO DOLOMITI DI BRENTA: obowiązuje na obszarze 3 ośrodków narciarskich (150 km wzajemnie połączonych tras zjazdowych): Folgarida - Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo.
Skipass SKIRAMA DOLOMITI ADAMELLO BRENTA: obowiazuje na terenie wszystich 8 ośrodków Skirama Dolomiti Adamello Brenta: Tonale – Ponte di Legno, Folgarida - Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Andalo – Fai della Paganella, Monte Bondone, Pejo i Folgaria - Lavarone.
SKIBUSY: Miejski skibus w ramach ośrodka narciarskiego Madonna di Campiglio.
 

Hotele i apartamenty w regionie Madonna di Campiglio - Pinzolo

Filtruj według:

třídit / filtrovat
Odległość od trasy zjazdowej
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
ułożyć wedługpolecanecenaodległość od trasy zjazdowejnajwyżej ocenianeoferta