Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Oferta specjalna - DZIECI DARMOWO

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 

DZIECI DARMOWO

Chcesz wyjechać z dziećmi w góry?

Mali, duzi, narciarze i osoby nie jeżdżące na nartach - włoskie Dolomity są idealne dla każdego. To właśnie tutaj znajdziesz idealne oferty na rodzinne wakacje, a to dzięki doskonale przygotowanym nartostradą, słonecznej pogodzie i ofercie tras zjazdowych na różnorodnym poziomie trudności. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalnych rodzinnych promocji zdziećmi do aż 15 lat DARMOWO (oferta obowiązuje przy pobycie w pokoju z 2 osobami dorosłymi).

dzieci darmowo dzieci darmowo

Hotele doskonale wyposażone dla dzieci.

W wielu z nich można znaleźć kąciki zabaw, animacje, a także szkółki narciarskie dla najmłodszych! Nie bój się powierzyć swoje dziecko opiece profesjonalnych instruktorów, podczas, gdy dzieci będą dobrze się bawić i doskonalić swoje umiejętności, Ty możesz wykorzystać ten czas i bez obaw skorzystać z bardziej wymagających tras zjazdowych.

dzieci darmowo dzieci darmowo

Wybierz się tej zimy we włoskie Dolomity!

W ośrodkachCIVETTA, VAL DI FIEMME, PASSO TONALE, FOLGARIA/ LAVARONE, PAGANELLA scała rodzina będzie zadowolona z zimowych wakacji.

dzieci darmowo dzieci darmowo

Wszystkie oferty z opcją DZIECI DARMOWO znajdziesz tutaj.

W naszej TOP OFERCIE dodatkowo więcej propozycji na wakacje z dziećmi: