Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Tonale - Ponte di Legno

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Tonale - Ponte di Legno
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
 

Tonale - Ponte di Legno1.121 - 3.016 m n.p.m.

100 km
15 km
61 km
24 km
95 km
28
4
19
5
43 km
1
cały opis

Odległość z Polski

Kraków – Passo Tonale: 1 132 km

Wrocław – Passo Tonale: 1 111 km

Kraków – Ponte di Legno: 1 142 Km

Wrocław – Ponte di Legno: 1 121 km

Pogoda
Polecane zakwaterowanie w obszarze Tonale - Ponte di Legno
 

Tonale – Ponte di Legno to część ośrodka narciarskiego Skirama Dolomiti Adamello Brenta, który tworzy 8 ośrodków narciarskich. Tonale to jeden z najnowszych i najbardziej lubianych ośrodków narciarskich w tej części.
• Ośrodek składa się z 4 części: Passo Tonale, lodowiec Presena, Ponte di Legno i Temú, wszystkie części są połączone i oferuje się tutaj ponad 60 km dobrej jakości tras.
• Znajdziecie tutaj różnej trudności trasy zjazdowe od tych dla początkujących przez średniozaawansowane, aż po bardzo wymagające w Passo Paradiso (lodowiec Presena 3.016 m n.p.m.).
• Passo Tonale, to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które skorzystają z niebieskich i czerwonych tras zjazdowych.
• Bardzo ładne trasy czerwone i czarne, przeważnie wiodące przez lasy, znajdziecie w Ponte di Legno, który jest lubiany ze względu na swoje romantyczne centrum - idealne do wieczornych spacerów.
• W Passo Tonale ponad 40 km dobrze przygotowanych tras biegowych, które znajdziecie w Passo Tonale, Ponte di Legno i Vermiglio (około 11 km).


Tonale – Ponte di Legno

Passo Tonale – Ponte di Legno to jeden z najbardziej popularnych i najczęściej odwiedzanych resortów narciarskich Skirama Dolomiti Adamello Brenta. Składa się z czterech części, które są ze sobą połączone i wzajemnie się uzupełniają.


Ośrodek oferuje 100 km nartostrad o różnym stopniu trudności w każdej ze swoich części. Część Passo Tonale jest idealna dla rodzin z dziećmi, do dyspozycji szerokie niebieskie i czerwone trasy zjazdowe. W Ponte di Legno i Temú czekają na Ciebie bardziej zalesione czerwone i czarne trasy. Kolejna część to lodowiec Presena, który dzięki swojemu położeniu na wysokości 3 016 m n.p.m. oferuje jazdę na nartach od jesieni aż do wiosny. Mieści się tutaj przepiękna czarna trasa zjazdowa Paradiso. W każdy wtorek i czwartek możesz korzystać także nocą z trasy Valena (Passo Tonale). W Ponte di Legno wieczorna jazda na nartach odbywa się w środy i soboty na trasie Valbione.


Snowpark Tonale zadowoli wszystkich miłośników snowboardu lub freestylu. Do dyspozycji część dla osób początkujących, dla zaawansowanych, a także ścieżka snowcrossowa. Park jest łatwo dostępny z Tonale i leży bezpośrednio pod wyciągiem Valena. Dla tych, którzy uwielbiają sporą dawkę adrenaliny polecamy freeridy. Z lodowca Presena prowadzi trasa freeridowa ze zmianą wysokości 1 100 m aż do samej doliny.


Ośrodek polecamy także dla miłośników narciarstwa biegowego. W centrum narciarstwa biegowego Vermiglio mieści się 20 km tras. Trasy są płatne i jednodniowy skipas kosztuje 7 €/osoba. Do dyspozycji następujące usługi: budki typu fast food, szkółki narciarskie, ogrzewane szatnie i prysznice, przestrzeń do jazdy na łyżwach, wypożyczalnie i serwis lub stadion biatlonowy. Trasy biegowe mieszczą się także w Ponte di Legno. Do wyboru kilka odcinków o różnym stopniu trudności i o łącznej długości 9 km.


Tonale i Ponte di Legno to oferta nie tylko dla narciarzy, czeka tu na Ciebie szeroki wybór atrakcji. Możesz wybrać się na lot widokowy helikopterem. Dalsze propozycje to przejażdżki na skuterach śnieżnych oraz romantyczne kuligi. Świetną przygodą będzie także przejażdżka psim zaprzęgiem. Armen Khatchikian, który założył tutaj szkołę mushingu, proponuje naukę mushingu dla każdego. Dalsze atrakcje zimowe, które możesz wypróbować to: jazda na łyżwach, zjazdy na sankach, zjazdy na gumowych kołach, snowkiting, spacery w rakietach śnieżnych lub jazda na Fat Biku.


Zakwaterowanie proponujemy w Passo Tonale , Ponte di Legno lub Temú. Ponte di Legno oferuje romantyczne centrum, które zachęca do wieczonych spacerów. Ponte di Legno i Temú zasypiają wraz z zachodem słońcem, dlatego to oferta na niczym niezakłócony pobyt. Oprócz tego Passo Tonale jest pusującym centrum, które tworzą hotele i rezydencje. Zabawa czeka na Ciebie w barach typu Aprés Ski. Tonale i Ponte di Legno oferują doskonałe usługi i w postaci różnorodnych restauracji, barów, slepów, dyskotek, centrów wellness, usług dla rodzin z dziećmi i basenów.


Tonale – Ponte di Legno oferuje szerokie nasłonecznione stoki zjazdowe o różnym stopniu trudności, idealne warunki do treningów dla młodych narciarzy, wiele atrakcji dla osób nie jeżdżących na nartach oraz dzięki tutejszymu lodowcu jazdę na nartach od jesieni aż do wiosny. Nie zwlekaj i wybierz się na zimowe wakacje właśnie do tego ośrodka.


SKIPASY:
Skipass Adamello Ski: obowiązuje na terenie: Passo Tonale, lodowca Presena, Ponte di Legno, Temú.
Skipass SKIRAMA DOLOMITI ADAMELLO BRENTA: obowiązuje na terenie wszystkich 8 ośrodków Skirama Dolomiti Adamello Brenta.
SKIBUSY: Linia po Tonale; linia po Ponte di Legno/ Temú, w ramach skipassu. Linia Tonale - Marilleva 900 i Tonale - Folgarida - Madonna di Campiglio (małe przerwy).
 

Hotele i apartamenty w regionie Tonale - Ponte di Legno

Filtruj według:

třídit / filtrovat
Odległość od trasy zjazdowej
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
ułożyć wedługpolecanecenaodległość od trasy zjazdowejnajwyżej ocenianeoferta