Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Oferta specjalna - NARTY ZA GROSZE

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 

NARTY ZA GROSZE

Planujesz wyjechać na urlop zimowy, ale nie chcesz wydawać zbyt dużo?

To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka wskazówek jak wybrać dobrze i zaoszczędzić! Narty we Włoszech nie muszą być drogie, znajdziesz tu pobyty z jazdą na nartach w cenie, a także zniżki dla rodzin, gdzie dzieci mają pobyt darmowy. Zaoszczędzisz także na karnecie narciarskim, prawie wszędzie we Włoszech skipass dla dzieci do 8 lat DARMOWO.

Dlaczego właśnie do WŁOCH ?
Włochy to gwarancja śniegu, świetnie przygotowane stoki narciarskie, jazda na nartach bez kolejek, szkółki narciarskie dla dzieci, dni pełne słońca, smaczna kuchnia, wszystko to co potrzebne, aby wakacje zmiowe były udane! Panują tu doskonałe warunki do jazdy dla dzieci i dla dorosłych, dla osób początkujących i tych zaawansowanych ... a do tego posmakujesz wpaniały APEROL!!!

CENA CENA

Do naszych ulubionych ośrodków w kuszącej cenie należą:

FOLGARIA/ LAVARONE - stanowi część ośrodka narciarskiego Skirama Dolomiti Adamello Brenta, który składa się z 8 samodzielnych ośrodków narciarskich. Mowa tu o jednym z mniej znanych ośrodków narciarskich, dlatego tym bardziej pozytywnie zaskoczy Cię jego oferta narciarska. Ośrodek ten składa się z dwóch części - Folgaria (73 km) i Lavarone (30 km), które nie są ze sobą połączone. Lavarone to mniejsza część, gdzie do dyspozycji 30 km przeważnie niebieskich i czerwonych nartostrad. Folgaria oferuje aż 73 km tras zjazdowych. Tworzą ją 4 główne części: Fiorentini, Costa, Fondo Grande i Serrada. Części te są ze sobą połączone, nie trzeba nawet ściągać nart.

MONTE BONDONE - stanowi część ośrodka narciarskiego Skirama Dolomiti Adamello Brenta, który składa się z 8 samodzielnych ośrodków narciarskich. Monte Bondone to najmniejszy z ośrodków narciarskich w tym regionie, czeka tu na Ciebie 21 km dobrze przygotowanych tras zjazdowych, odpowiednich dla osób początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy. Największym magnesem jest czerwona trasa zjazowa Gran Pista, która ma długość 3,5 km. Ośrodek nadaje się także dla miłośników narciarstwa alpejskiego.

CENA CENA

RAVASCLETTO – ZONCOLAN - stanowi część ośrodka narciarskiego Friuli, który składa się z 6 samodzielnych ośrodków narciarskich: Tarvisio, Sella Nevea - Canin, Ravascletto - Zoncolan, Forni di Sopra, Sauris, Piancavallo. Stoki narciarskie rozciągają się na górze Monte Zoncolan, która jest znana z trudnej trasy stanowiącej część zawodów Giro d´Italia. To mniejszy ośrodek, idealny dla rodzin z dziećmi i osób początkujących, na które czeka tu przewaga niebieskich i czerownych stoków zjazdowych. Do dyspozycji także propozycja dla wprawionych narciarzy, którzy znajdą także wymagające czarne odcinki. Na miłośników snowboardu czeka doskonale przygotowany snowpark „arena Freestyle Snow Park“, który leży na górze Monte Tamai na wysokości 1.800 – 1.900 m n.p.m.

PAGANELLA - stanowi część ośrodka narciarskiego Skirama Dolomiti Adamello Brenta, który składa się z 8 samodzielnych ośrodków narciarskich. Paganella jest jednym z najbardziej rozwijających się ośrodków w ostatnich latach. Ośrodek oferuje wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, do dyspozycji lodowisko, basen, snowpark oraz centrum wellness. To oferta dla osób, które liczą na sporą dawkę adrenaliny. Do dyspozycji także 5 km długa trasa biegowa, na której corocznie odybwa się 24 godzinny maraton.

CENA CENA

BORMIO – SAN COLOMBANO - stanowi część ośrodka narciarskiego Alta Valtellina, który składa się z 4 ośrodków narciarskich. Znajdziesz tu przeważnie szerokie, średniej trudności stoki zjazdowe. Mieści się tutaj światowej sławy trasa zjazdowa Stelvio, na której odbywają się zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim.

Bez wahania zerknij na nasze TOP oferty!

Całą ofertę pobytów we Włoszech znajdziesz TUTAJ.