Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Wczasy Włochy - 2024-2025

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
elba

Jak zamówić wczasy


Szanowni klienci,
aby lepiej zorientować się podczas zamawiania pobytu, przygotowaliśmy dla Was krótką instrukcję:


1. Rezerwacja pobytu

Rezerwacja za pomocą strony internetowej

wysłanie niezobowiązującego zapytania można zrobić przez klikniącie na symbol „Wyślij zapytanie“, który znajduje się przy żądanym terminie w tabelach z cenami przy każdej, przez oferowanej kwaterze. Należy wprowadzić wymagane dane i wysłać zapytanie. O wolnych miejscach udzielimy informacji telefonicznie lub na adres e-mail.


Rezerwacje i konsultacje telefoniczne lub e-mailowe

w przypadku, gdy jesteś bezradny z wyborem wakacji, zamównieniem za pośrednictwem naszych stron, chętnie pomożemy i doradzimy.Od poniedziałku do piątku jesteśmy do dyspozycji w godzinach 9:00 – 17:00 i czekamy na kontakt pod numerem tel: 32 720 60 56.


Skontaktować się z nami możesz też e-mailem info@e-wlochy.pl. W możliwie najkrótszym czasie odpowiemy na wszystkie pytania.

2. Zobowiązujące zamówienie pobytu

w przypadku zainteresowania pobytem prześlemy pod adres e-mail list rezerwacyjny z wszystkimi informacjami potrzebnymi do uzupełnienia zgłoszenia na wczasy. Wraz z nim prześlemy również link do uzupełnienia elektronicznego zgłoszenia.


Do pustych pozycji należy wprowadzić wymagane dane (imię, nazwisko, adres, telefon, e-mailovou adresu, jména spolucestujících osob, datum narození, příp. termín pojištění a způsob úhrady), a to nejpozději do vypršení doby Vaší rezervace (standradně do druhého pracovního dne).


Po wprowadzeniu danych należy tylko kliknąć na „ZAPISZ“. aby zgłoszenie zostało skutecznie wysłane należy wyrazić zgodę z Ogólnymi Warunkami Umownymi. Kiedy ptrzymamy zgłoszenie, automatycznie zostanie przesłane potwierdzenie dostarczenia na podany adres e-mail.


Po opracowaniu zgłoszenia prześlemy pod podany adres e-mail potwierdzenie rezerwacji pobytu z rozkładem opłat i terminami płatności.


Wszystkie płatności zanotowane na naszym koncie potwierdzimy na skrzynke e-mail. Podczas płatności należy posługiwać się w tytule przelewu numerem rezerwacji.

3. Instrukcje podróżne - voucher na wczasy

Instrukcje podróżne wraz z voucherem (kartą pobytu) zostaną przesłane około 8-10 dni przed wyjazdem pod podany adres e-mail.
Rezerwacja pobytu poprzez agencje

Na żądanie udzielimy informacji o najbliższym agencie.