Pozwól nam pomóc Ci w wyborze First minute    Lubiane zakwaterowanie Historia wyszukiwania Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Oferta specjalna - NARTY DLA TOP NARCIARZY

mapa napiste (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?30.11.2019 - 11.01.2020
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
welcome

NARTY DLA TOP NARCIARZY

ludor
TopTopTopTopTop
ludor
 

Kochasz wolne tereny, strome zbocza i niekończące się trasy zjazdowe? Dla wszystkich TOP narciarzy mamy swoje propozycje.
Jednym z najbardziej znakomitych ośrodków w Dolomitach Superski jest obszar ARABBA/MARMOLADA, który stanowi część słynnej karuzeli narciarskiej Sella Ronda. Dominantą jest tutaj malowniczy lodowiec Marmolada 3.342 m n.p.m, z którego wiedzie 12 km długa trasa zjazdowa. Kolejnym ośrodkiem jest VAL GARDENA – mieszczą się tutaj liczne czarne trasy zjazdowe, włącznie z trasą Saslong, na której co roku odbywają się słynne zawody w narciarstwie alpejskim. Masz ochotę wypróbować coś więcej? Nic prostszego KRONPLATZ, które oferuje szeroki wybór naprawdę trudnych tras. Do najsłynniejszach należą - Sylvester i Herrnegg.
Kolejne VIP ośrodki narciarskie we Włoszech MADONNA DI CAMPIGLIO. Ten ośrodek słynie nie tylko z zawodów Pucharu Świata. TOP narciarze sprawdzą swoich sił także na trasie Amazzonia, Spinale direttissima lub na szczycie 3-Tre, który spełnia normy FIS. Nie można zapomnieć także o LIVIGNO (Alta Valtellina), który dzięki swym świetnie przygotowanym trasą należy do najlepszych ośrodków narciarskich w Europie.

Całą ofertę znajdziesz tutaj.