Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Oferta specjalna - NARTY DLA TOP NARCIARZY

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 

NARTY DLA TOP NARCIARZY

Uwielbiasz jazdę na nartach, a na czarnych stokach czujesz się jak ryba w wodzie? We Włoszech czekają na Ciebie doskonałe trasy zjazdowe!

Wolne tereny, wymagające stoki zjazdowe i nieskończona ilość nartostrad?
Dla wszystkich TOP narciarzy mamy kilka doskonałych propozycji – Dolomity to kierunek właśnie dla Ciebie!

TOP lyzovani  TOP lyzovani  TOP lyzovani

We Włoszech masz do wyboru kilka głównych ośrodków narciarskich, które dzielą się na mniejsze ośrodki. Każdy może zaoferować coś dla konesera.
- DOLOMITI SUPERSKI - = największy ośrodek narciarski na świecie! Fantastyczna jazda na nartach w 12 ośrodkach narciarskich to aż 1 200 km doskonale przygotowanych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, a do tego nowoczesne wyciągi i snowparki. Część tego ośrodka stanowi słynna SELLA RONDA – to światowej sławy unikat, gdzie jazda na nartach odbywa się zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub w przeciwnym kierunku dookoła masywu górskiego Gruppo Sella. Każde okrążenie liczy około 40 km świetnie przygotowanych tras.
- SKIRAMA DOLOMITI ADAMELLO BRENTA = 380 km doskonałej jazdy na nartach! Znajdziesz tu najwyższy szczyt środkowych i wschodnich Alp. Do dyspozycji ponad 380 km świetnie przygotowanych nartostrad i 150 wyciągów w 8 ośrodkach narciarskich.
- ALTA VALTELLINA = jeden z najlepiej wyposażonych ośrodków narciarskich we Włoszech, który składa się z trzech ośrodków narciarskich, oferuje doskonałe usługi i idealne warunki śniegowe. Jazda na nartach w nienaruszonym środowisku i urokliwej okolicy – obszar stanowi część Parku Narodowego Stelvio.

TOP lyzovani  TOP lyzovani  TOP lyzovani

NAJLEPSZE:

ARABBA – MARMOLADA – to jeden z najbardziej znanych ośrodków narciarskich należący do Dolomiti Superski, stanowi on też część karuzeli narciarskiej Sella Ronda. Ośrodek składa się z dwóch części: ARABBA, która jest „centrum“ ośrodka z doskonałym dostępem do Sella Ronda. Zapierająca dech w piersiach trasa o długości 4 km prowadzi z Porta Vescovo 2.478 m n.p.m. do Arabba 1.602 m n.p.m. MARMOLADA (Malga Ciapela) z największą górą Dolomitów Marmoladą 3.342 m n.p. m. skąd prowadzi urokliwa, czerwona trasa o długości 12 km. Jazda na nartach na Marmoladzie to NAJ jakie możesz tu wypróbować.

VAL GARDENA – stanowi część ośrodka Dolomiti Superski i światowej sławy karuzeli narciarskiej Sella Ronda. To jeden z TOP ośrodków narciarskich na świecie nie tylko dzięki licznym pięknym czarnym trasom zjazdowym i połączeniu na Sella Ronda (Val di Fassa, Alta Badia, Arabba/Marmolada), ale także dzięki wyskiej jakości usług, nowoczesności i szybkości poruszania się wyciągów. Do dyspozycji 175 km różnej trudności nartostrad, to oferta także dla TOP narciarzy. Do wyboru liczne czarne odcinki, włącznie z trasą Saslong, na której corocznie odbywają się zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim.

KRONPLATZ – stanowi część ośrodka DOLOMITI SUPERSKI, trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności ze szczytu Concordia 2.275 m n.p.m. rozciągają się z trzech stron świata, są długie, szerokie i dobrze prowadzone… mówiąc prościej zadbane... Dobrze będą się tutaj czuć wprawieni narciarze, którzy pokochają tutejsze czarne trasy Sylvester i Herrnegg – ze szczytu Homole aż do Riscone.

TOP lyzovani  TOP lyzovani  TOP lyzovani

Kolejnym doskonałym światowej sławy ośrodkiem we Włoszech jest MADONNA DI CAMPIGLIO, nie można także pominąć znanego LIVIGNO (Alta Valtellina), który dzięki świetnie utrzymanym trasom należy do najlepszych ośrodków narciarskich w Europie.

MADONNA DI CAMPIGLIO - PINZOLO – stanowi część ośrodka narciarskiego Skirama Dolomiti Adamello Brenta, który składa się z aż 8 samodzielnych ośrodków. Madonna di Campiglio i Pinzolo to jeden z najlepszych ośrodków, który jest organizatorem zawodów Pucharu Świata w narciarstwie zjazdowym. Dobrzy narciarze skorzystają chętnie z trasy „Amazzonia“ lub ze stoku „3-Tre“, który jest przygotowany zgodnie z normami FIS, wymagająca i świetnie przygotowana jest także trasa „Spinale direttissima“, gdzie przed niejednym top narciarzem ugieły się kolana.

LIVIGNO – ośrodek lubiany dzięki swojej różnorodnej ofercie zimowe, oferta polecana także dla miłośników czarnych tras, którzy skorzystają chętnie z części Mottolino, ale także i mniej wprawieni narciarze pokochają wyższe partie Carosello i średnie części Motollino. Dla osób początkujących i dzieci przygotowano niebieskie trasy zjazdowe w dolnej części Carosello, dosłownie kawałek od centrum miasta. Dzięki doskonałek lokalizacji Livigno ma zawsze świetnie utrzymane trasy, dobre warunki śniegowe są tutaj gwarantowane od listopada do maja.

TOP lyzovani  TOP lyzovani  TOP lyzovani

Do ośrodków, które również sprawdzą się na zimowy urlop należą np.: VAL SENALES , CERVINIA-ZERMATT, BORMIO , SAN MARTINO DI CASTROZZA ….

Całą ofertę pobytów znajdziesz tutaj lub skorzystaj z naszych DOBRYCH PORAD.