Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Oferta specjalna - LIVIGNO - FREE SKI

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 

LIVIGNO - FREE SKI

Kochasz narty i docenisz korzystną cenę?

Wybierz jazdę na nartach w grudniu lub w kwietniu, kiedy trwa specjalna promocja „FREE SKI lub DARMOWY SKIPASS“!

Dlaczego właśnie LIVIGNO?
- Znajdziesz tu 115 km dobrze przygotowane stoki zjazdowe. 11 km czarnych, 75 km czerwonych i 29 km niebieskich tras zjazdowych. Oferta jest różnorodna.
- W ostatnich latach to jeden z najczęściej odwiedzanych, najbardziej wyszukiwanych, najbardziej popularnych i bezsprzecznie najlepszych ośrodków narciarskich w Europie.
- Nowoczesne wyciągi, w tym niedawno otwarty nowy wyciąg Carosello 3000.
- To co zaoszczędzisz na skipassie, możesz wydać na zakupy! I nawet tutaj zaoszczędzisz! Livigno jest ostatnim miastem w EU, gdzie obowiązuje strefa bezcłowa.
- Livigno to nie tylko FREE SKI, zakupy, ale także zabawa. Zrelaksować możesz się w nowoczesnym wodnym „świecie“ Aqua Granda, gdzie do dyspozycji duży kompleks basenowy i centrum wellness.

Free Free

LIVIGNO to jeden z najbardziej wyszukiwanych ośrodków w okresie FREE SKI.

- Przede wszystkim dzięki doskonałym cenom, ale także dobrym warunkom narciarskim na początku i końcu sezonu.
- Ośrodek jest lubiany ze względu na swoją różnorodną ofertę narciarską, dobrze będą się tutaj czuć miłośnicy czarnych slalomów , które występują głównie w części Mottolino, ale także i miłośnicy „łatwiejszych“ stoków, które dostępne są wwyższych częściach Carosello i średnich częściach Motollino.
- Na osoby początkujące i na dzieci czekają niebieskie trasy zjazdowe, które mieszczą się w dolnej części Carosello, dosłownie kawałek od centrum miasta.
- Dzięki ofercie FREE SKI możesz skorzystać także z tras biegowych, Livigno oferuje ponad 40 km, doskonale przygotowanych tras biegowych , które rozciągają się po całym Livigno.

Free Free

Ofertę znajdziesz na naszych stronach pod oznaczeniem FREE SKI“.

Poniżej wybraliśmy dla Ciebie TOP OFERTA ze střediska LIVIGNO: