Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Speikboden - Klausberg

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Speikboden - Klausberg
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
 

Speikboden - Klausberg

74 km
14 km
33 km
27 km
70 km
21
6
9
6
51 km
3
10
cały opis

Odległość z Polski

Kraków – Campo Tures: 1 053 km

Wrocław – Campo Tures: 999 km  

Pogoda
Polecane zakwaterowanie w obszarze Speikboden - Klausberg
 

Ośrodek narciarski Skiworld Ahrntal to nowa nazwa dla lokalizacji Valle Aurina, którą tworzą dwa główne ośrodki narciarskie Speikboden i Klausberg oraz dwie mniejsze części Weissenbach (2 stoki zjazdowe) i Riva di Tures (2 stoki zjazdowe).
• W ramach jednego skipassu korzystasz z aż 74 km dobrze przygotowanych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności z 21 nowoczesnymi wyciągami/ orczykami na wysokości od 950 do 2 510 m n.p.m. Dzięki nowoczesnej technologii trasy są tu dośnieżane w 100%.
• Ośrodek ten leży na północ od miasta Brunico, w pobliżu granicy z Austrią, i dlatego to idealny wybór dla tych, którzy nie chcą podróżować za daleko.
• Ośrodek SPEIKBODEN (38 km tras zjazdowych) - to przede wszystkim łagodne trasy zjazdowe, które docenią rodziny z dziećmi i osoby początkujące. Mieści się tutaj ładny Family-Funpark, z którego mogą korzystać dzieci i osoby dorosłe. Do dyspozycji także dobrze wyposażony snowpark, gdzie można wypróbować także skoków freestyle. Dla miłośników carvingu polecamy trasę przy wyciągu Sonnklar. Wprawieni narciarze mogą skorzystać z 5,5 km długiej trasy zjazdowej, która zaczyna się na wysokości 2 400 m n.p.m. i kończy na wysokości 950 m n.p.m. Jeżeli zechcesz odpocząć od jazdy na nartach, polecamy jazdę na sankach, do dyspozycji trasy saneczkowe (w sumie 18 km tras), gdzie jedna z nich (10 km) to jedna z najdłuższych tras w Południowym Tyrolu. Jesteś romantykiem spędź noc w iglo. W tym ośrodku nie będziesz się nudzić.
• Ośrodek KLAUSBERG (33 km tras zjazdowych) – nowoczesny 8-krzesełkowy wyciąg K2 podwiezie Cię na wysokość 2 510 m n.p.m. Oferta narciarska jest tutaj różnorodna - do dyspozycji różnej trudności trasy zjazdowe, z przewagą czerwonych i czarnych odcinków. Do najbardziej lubianych tras należy„Steinhauslift“, na której trenują profesjonaliści z całego świata. Do dyspozycji dwa doskonale wyposażone snowparki: Speed Line lub Alpine Coaster „Klausberg Flitzer“. Na dzieci czeka zabawa w parku ze zjeżdżalniami i iglem,gdzie lokalna maskotka „świstak Klaus“ zadba o dobrą zabawę, w parku Dino Funline możesz jeździć na nartach pośród dinozaurów.
• Na miłośników narciarstwa biegowego czeka aż 51 km doskonale przygotowanych tras.
• W obu ośrodkach znajdziesz wiele atrakcji: tory saneczkowe, różne wycieczki np. nocne wyprawy na rakietach śnieżnych, jazdy konnym zaprzęgiem, jazda na torze saneczkowym Alpine Coaster “Klausberg Flitzer” (długość prawie 2 km). Zrelaksować możesz się w nowoczesnym wellness centrum z dużym basenem „Cascade“ w Campo Tures.

 
 

Hotele i apartamenty w regionie Speikboden - Klausberg

Filtruj według:

třídit / filtrovat
Odległość od trasy zjazdowej
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
ułożyć wedługpolecanecenaodległość od trasy zjazdowejnajwyżej ocenianeoferta