Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

San Martino di Castrozza - Passo Rolle

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
San Martino di Castrozza - Passo Rolle
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
 

San Martino di Castrozza - Passo Rolle1.404 - 2.357 m n.p.m.

60 km
12 km
32 km
16 km
55 km
23
3
14
6
3 km
30 km
3
cały opis

Odległość z Polski

Kraków – San Martino di Castrozza: 1 124 km

Wrocław – San Martino di Castrozza: 1 070 km

Pogoda
Polecane zakwaterowanie w obszarze San Martino di Castrozza - Passo Rolle
 

San Martino di Castrozza/Passo Rolle – to część ośrodka narciarskiego Dolomiti Superski, który składa się z 12 samodzielnych ośrodków narciarskich.
• Dwa ośrodki narciarskie San Martino di Castrozza i Passo Rolle są od siebie oddalone o 10 km. Regulernie pomiędzy nimi kursuje skibus.
• Ośrodki te są bardzo dobrze wyposażone, mieszczą się tutaj 3 snowparki, dla dzieci Kinderland i liczne trasy zjazdowe.


San Martino di Castrozza - Passo Rolle

San Martino di Castrozza - Passo Rolle to mniejszy ośrodek narciarski, który składa się z dwóch samodzielnych części połączonych ze sobą skibusem. Stanowi część ośrodka narciarskiego Dolomiti Superski i dzięki mniejszej popularności wśród narciarzy nie ma tu kolejek do wyciągów.


Oba ośrodki oferują w sumie 60 km tras zjazdowych. San Martino di Castrozza oferuje 45 km przeważnie czerwonych i niebieskich tras zjazdowych. Część Malga Ces jest idealna dla osób początkujących i najmłodszych narciarzy. Do dyspozycji niebieskie trasy zjazdowe, które są wykorzystywane zwłaszcza przez szkoły narciarskie do nauki jazdy. Po drugiej stronie rozciąga się mniejszy ośrodek Col Verde, gdzie proponuje się także jazdę na nartach nocą. Passo Rolle jest oddalone tylko 10 km i regularnie kursuje tutaj skibus (co około godzinę). Oferuje 15 km tras, najbardziej lubiana to czarna trasa Paradiso. Ten mniejszy ośrodek narciarski wyróżnia się zwłaszcza widokiem na Pale di San Martino i dzięki wysokiemu położeniu można jeździć tu na nartach już od listopada.


Miłośnicy snowboardu mogą odwiedzić trzy snowparki, San Martino Snowpark Tognola, Snowpark Col Verde i Rolle Railz Park. O ile preferujesz narciarstwo biegowe, czeka tu na Ciebie 30 km tras. Trasy prowadzą przez lasy San Martino, Val Canali, Passo Cereda i wokół jeziora Calaita.


Jeżeli masz ochotę odpocząć od jazdy na nartach, możesz wyjechać wyciągiem na szczyt Rosetta. W tutejszej restauracji położonej na wysokości 2.581 m n.p.m. rozciąga się przepiękny widok na całą okolicę. Miasteczko San Martino di Castroza leży pośród wyjątkowo pięknej przyrody i u podnóża imponujących szczytów Dolomitów, jakimi są Cimon della Pala, Vezzana, Rosetta i Sass Mao. Oferuje wszystko co potrzebne na zimowych wakacjach sklepy i inne usługi, całe miasteczko można przejść pieszo w 15 minut.


San Martino di Castrozza - Passo Rolle to mniejszy ośrodek narciarski, który warto odwiedzić. Otacza go grupa skalna Pale, która jest   częścią Światowego Dziedzictwa UNESCO. Oferuje magiczne panoramy, które nie mają konkurencji w Dolomitach. Nie wahaj się i odwiedź z nami ten unikalny ośrodek narciarski.


SKIPASY:
Skipass San Martiíno di Castrozza/Passo Rolle: obowiązuje na terenie ośrodka narciarskiego San Martin di Castrozza/Passo Rolle.
Skipass Valle Silver: obowiązuje na obszarze Val di Fassa/Carezza, Val di Fiemme/Obereggen, San Martino di Castrozza/Passo Rolle, Alpe Lusia – San Peleggrino.
Skipass DOLOMITI SUPERSKI: obowiązuje na terenie 12 ośrodków narciarskich Dolomiti Superski: Valle Isarco, Kronplatz, Alta Pusteria, Cortina d´Ampezzo, Civetta, Val Gardena, Alta Badia, Arabba/Marmolada, Val di Fassa, Val di Fiemme, Tre Valli i San Martino di Castrozza.
SKIBUSY: Skibus po San Martino di Castrozza, linia pomiędzy San Martino di Castrozza – Passo Rolle.
 

Hotele i apartamenty w regionie San Martino di Castrozza - Passo Rolle

Filtruj według:

třídit / filtrovat
Odległość od trasy zjazdowej
Wyżywienie
Dzieci darmowo
Kategoria hotelu
Wyposażenie
Usługi
ułożyć wedługpolecanecenaodległość od trasy zjazdowejnajwyżej ocenianeoferta