Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Oferta specjalna - ZABAWA DLA CAŁEJ RODZINY

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
ludor

ZABAWA DLA CAŁEJ RODZINY


 

Zabawić dzieci w górach to nie lada wyczyn. Jak Wasze zimowe wakacje zamienić w wakacje pełe zabawy? Wybierzcie jeden z włoskich ośrodków narciarskich, gdzie oferowane są atrakcje dla całej rodziny!

Wypróbujcie jazdę na przykład na gumowym kole - zobaczycie, że każda kolejna próba będzie ogromnym przeżyciem. Na pewno warto odwiedzić Klausberg, gdzie mieści się największy tor saneczkowy we Włoszech - „Alpine Coaster“. Ponad 900 m zakrętów wokół pieknych krajobrazów, to wszystko na dwuosobowych sankach. Do bardzo lubianych atrakcji należy także snowrafting - super szybki zjazd w pontonie w wąskim korytarzu śnieżnym. Można go wypróbować na przykład na 450 m długiej trasie zjazdowej w miejscowości St. Jakob. Można jeździć nawet po zmroku, tor jest oświetlonym, a prędkość naprawdę szlona. Jeśli uwielbiacie jazdę na sankach wypróbujcie w Klausbergu oświetloną trasę saneczkarską, która jest najdłuższa w Południowym Tyrolu.