Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Wakacje – Skirama Dolomiti Adamello Brenta

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 

Adamello Brenta mapa

Wakacje - Skirama Dolomiti Adamello Brenta = 380 km świetnych tras narciarskich!

Dlaczego warto spędzić zimowe wakacje w ośrodku SKIRAMA DOLOMITI?

- Mieszczą się tutaj najwyższe szczyty Alp Środkowych i Wschodnich. Do dyspozycji ponad 380 km dobrze przygotowanych tras zjazdowychoraz 150 wyciągów w 8 ośrodkach narciarskich: Tonale – Ponte di Legno, Marilleva/Folgarida, Madonna di Campiglio - Pinzolo, Paganella, Monte Bondone, Folgaria/Lavarone a Pejo.
- Ośrodki narciarskie mieszczą się w zachodniej części Trentino, pośród wsaniałych szczytów Dolomiti Brenta, które należą do światowego dziedzictwa UNESCO oraz masywów górskich Adamello-Presanella i Ortles-Cevedale.
- Narty dla wszystkich – znajdziesz tutaj mnóstwo niebieskich i czerwonych tras zjazdowych wprost idealnych dla rodzin z dziećmi oraz początkujących narciarzy, ale i liczne czarne trasy zjazdowe oraz wymagające trasy lodowcu Presena 2 992 m n.p.m. w Passo Tonale.

- Tylko jeden skipas – kup skipas SKIRAMA DOLOMITI Adamello Brenta w ramach, którego możesz jeździć na nartach we wszystkich zakątkach zachodniego Trentina i to we wszystkich 8 ośrodkach narciarskich, na 380 km świetnie przygotowanych trasach. Skorzystaj ze 150 wyciągów i orczyków oraz 13 snowparków.
- Relaks i wellness – to też jest bardo ważne! Zakwaterowanie w licznych hotelech, które mają do dyspozycji piękne wellness z basenem, sauną itd., a także do dyspozycji publiczne centra wellness z dużymi kompleksami basenowymi oraz lokalne łaźnie termalne, które mieszczą się w Pejo.
- Tradycyjna kuchnia - Włochy to raj dla miłośników pysznego jedzenia, nie inaczej jest i we włoskich górach. W ciągu dnia możesz zatrzymać się na lunch w jednej z górskich chat (Rifugio), bezpośrednio przy trasie zjazdowej, po nartach możesz skorzystać z oferty na Apre Ski, gdzie polecamy wypróbować Aperol Spritz lub Bombardíno, które doskonale Cię rozgrzeje.
- Val di Sole lub inaczej słoneczna dolina albo góra śniegowa! – Stanowi część Skirama Dolimiti i składa się z następujących ośrodków: Tonale – Ponte di Legno, Marilleva/Folgarida, Madonna di Campiglio - Pinzolo, Pejo.

8 ośrodków narciarskich, 380 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, 13 snowparków i 150 wyciągów.

Folgaria/Lavarone - tworzą dwie części - Folgaria (73 km) i Lavarone (30 km) które nie są ze sobą połączone. Folgaria – Lavarone to idealna opcja dla rodzin z dziećmi, znajdziesz tu liczne szkółki narciarskie i mniej wymagające stoki zjazdowe idealne do jazdy i na nartach i na sankach.
Paganella to jeden z najlepiej rozwijających się ośrodków narciarskich w ostatnich latach, gdzie do dyspozycji 50 km tras. Ośrodek oferuje wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, lodowisko, basen, snowpark lub centrum wellness. Miłośnicy adrenaliny także poczują się tutaj dobrze.
Tonale – Ponte di Legno - ośrodek składa się z 4 części: Passo Tonale, lodowiec Presena, Ponte di Legno i Temú, wszystkie części są ze sobą połączone i oferują świetnej jakości jazdę na nartach na ponad 60 km tras zjazdowych. Passo Tonale, to idealny ośrodek dla rodzin z dziećmi, które polubią słoneczne południowe zbocza w Passo Tonale, gdzie szeroki wybór niebieskich i czerownych tras zjazdowych.

Marilleva/Folgarida - to dwie części narciarskie, które łączą się z ośrodkiem Madonna di Campiglio oraz nowym ośrodkiem Pinzolo, dzięki czemu możesz skorzystać z jazdy na 150 km dobrze przygotowanych tras zjazdowych. Wygodą ośrodka jest zakwaterowanie bezpośrednio przy trasach zjazdowych oraz przystępne ceny. Dlatego możesz tutaj jeździć na nartach „bezpośrednio z łóżka“.
Madonna di Campiglio - Pinzolo - to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Val di Sole. Wielką zaletą ośrodka jest połączenie z innymi ośrodkami narciarski i tym samym możliwość jazdy na nartach także w Folgarida – Marilleva. Madonna di Campiglio jest organizatorem Pucharu Świata w narciarstwie zjazdowym. Należy do TOP ośrodków we Włoszech. Dla wprawionych narciarzy polecamy stok zjazdowy „Amazzonia“ lub „3-Tre“, które są przygotowane według norm FIS lub z trasy zjazdowej „Spinale direttissima“, gdzie nawet wprawionym narciarzom mogą „ugiąć się kolana”.
Monte Bondone - to mniejszy ośrodek narciarski. Do dyspozycji 21 km świetnie przygotowanych tras zjazdowych dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Największym magnesem jest trasa zjazdowa Gran Pista, która ma długość 3,5 km. Ośrodek można polecić także dla osób uprawiających skialpinizm.
Pejo - najto najmniejszy (18 km tras) i najstarszych z ośrodków w całym resorcie narciarskim. Mieści się w samym sercu Parku Narodowego Stelvio- oferuje idelalną przestrzeć na spokojne wakacje. Dla miłośników adrenaliny polecamy snowpark Peio Sunpark, turyści docenią także możliwość wędrówek na rakietach śnieżnych i możliwość sialpinizmu.

Doporučujeme: