Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Oferta specjalna - MUSHING - jazda z psim zaprzęgiem

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
ludor

MUSHING - jazda z psim zaprzęgiem


 

Wypróbujcie jazdę z najlepszym przyjacielem człowieka. Przed Wami ośnieżona kraina, sanie i silny psi zaprzęg, który nie może się doczekać aż już ruszy. Na początek instruktor nauczy Was jak trzymać lejce, a potem już nic tylko jazda do przodu.

Lokalizacja Trentino oferuje ku temu liczne możliwości. W Maddonna di Campiglio mieści się szkoła mushingu - „Athabasca school“. Oferuje ona jazdę ze psim zaprzęgiem dla rodzin, grup i dla osób indywidulanie. Wszystko oczywiście pod bacznym okiem inštruktora. W około dwa tygodnie można przejść kurs psich zaprzęgów.
Tej atrakcji można wypróbować także w: Tonale – Ponte di Legno, gdzie mieści się szkoła mushingu, która jest jedną z najstarszych we Włoszech. Pomiędzy ośrodkami Livigno i Bormio leży mniejsza miejscowość Arnoga, gdzie także można wypróbować tą dziedzinę. Można tu odwiedzić szkołę Husky Village, gdzie regularnie odbywają się wyścigi psich zaprzegów.

Marzy Ci się jazda psim zaprzęgiem? We Włoszech może wypróbować jej każdy...