Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Oferta specjalna - ADRENALINA W GÓRACH

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
ludor

ADRENALINA W GÓRACH


 

Uwielbiasz nieograniczoną jazdę na nartach, freeride, akrobacje narciarskie, skoki? To wszystko czeka na Ciebie we Włoszech! Dla osób chętnych wrażeń będzie to idealna lokalizacja.

Czekają tu na Ciebie świetnie urządzone snowparki, które mieszczą się w każdym większym ośrodku narciarskim. Prawdziwą atrakcją dla miłośników freestylu będzie snowpark Funpark Plose, gdzie Valle Isarco, polecamy wypróbować Freestyle “RodeoRiders”.

Duża dawka adrenaliny także dla chętnych skorzystania w helliskiingu. Helikopter ląduje na samym szczycie najwyższej góry - duża dawka emocji gwarantowana. Wokoło tylko Ty, śnieg, wiatr i ostra jazda w dół. We Włoszech centrum helliskiingu mieści się w Valgrisenche, który leży w dolinie Valle d´Aosta. Tutaj można wypróbować 12 różnych tras zjazdowych. Na przykład ze szczytu góry Ruitoru widać dosłownie wszystkie cztery strony świata. Wypróbować można także Monte Bianco, Monte Rosa, zapierający dech w piersiach Matterhorn lub Gran Paradiso.