Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Wczasy Włochy - 2024-2025

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 

Friuli

FRIULI
FRIULI FRIULI FRIULI FRIULI FRIULI FRIULI

Wakacje - FRIULI

- Fruili Venezia Guilia to różnorodny region, gdzie można znaleźć piękne miejsca i na wakacje letnie i na wakacje zimowe.
- W zimie do dyspozycji aż 83 dobrze przygotowane trasy zjazdowe od niebieskich, dla początkujących, aż po czarne dla wprawionych narciarzy.
- Znajdziecie tutaj ponad 90 km tras, które mieszczą się w ośrodkach takich jak: Forni di Sopra – Sauris, Piancavallo, Zoncolan, Sella Nevea – Canin i Tarvisio.
- Na tych, którzy preferują narciarstwo biegowe w Fruili czeka 120 km dobrze przygotowanych szlaków. Znajdziecie tutaj mniejsze i dłuższe trasy w zależności od potrzeby. W Piancavallo i Forni di Sopra mieści się oświetlona trasa biegowa.
- W regionie Fruili mieszczą się mniejsze ośrodki narciarskie idealne dla początkujących i rodzin z dziećmi. Znajdziecie tutaj ponad 15 szkół narciarskich i w prawie każdym ośrodku mniejszy areał dla dzieci. Do nalepszych i najbardziej lubianych należy Nevelandia, która mieści się w ośrodku Piancavallo. Znajdziecie tutaj szeroki wybór zabaw dla dzieci, od dużych skoczni po snowtubing (jazda na śniegu w starych oponach).
- Ośrodki sa przygotowane także dla miłośników snowbordingu. Do dyspozycji aż 3 snowparki: Fun Park Piancavallo, Arena Freestyle snow park Zoncolan i Gold Park Tarvisio.
- Po jeździe na nartach można wypróbować jazy na łyżwach, psich zaprzęgach, heliski (Sella Nevea) i wiele innych.
- Fruili to mniejszy region, który zaskoczy Was jednak swoją doskonałością.
- Skipas Fruili obowiązuje we wszystkich ośrodkach: Forni di Sopra – Sauris, Piancavallo, Sella Nevea – Canin, Zoncolan, Tarvisio.

Doporučujeme: