Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Wakacje w Valle d´Aosta

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 

Valle d´Aosta

Valle d´Aosta = 800 km różnorodnych tras zjazdowych!

Kilka wskazówek, dlaczego warto wybrać się na zimowe wakacje do VALLE D´AOSTA:

- Narty w Valle d´Aosta, polecamy zwłaszcza dla miłośników narciarstwa zjazdowego, czekają tu na Ciebie 23 „ośrodki” z ponad 800 km tras zjazdowych, 10 snowparkami i licznymi trasami do narciarstwa biegowego oraz do uprawiania heliski. W części Cervino można jeździć na nartach także latem.
- Region ten leży na granicy z Francją i Szwajcarią – tutaj mieszczą się najwyższe szczyty Alp (Matterhorn 4 478 m n.p.m. i Mont Blanc 4 809 m n.p. m.).
- Hlavními a největšími středisky Valle d´Aosta jsou Cervinia – Zermatt (rozciąga się pomiędzy Włochami i Szwajcarią), La Thuile (pomiędzy Włochami i Francją), Monterosa Ski (trzy włoskie doliny), Courmayeur z majestatyczną górą Mont Blanc oraz dalsze Pila, Torgnon, Champorcher itd.

- Możesz wypróbować tutaj także ekstremalnej jazdy na nartach - heliskiing, skialpining i skiparagliding.
-SKIPASY: Bruiel Cervinia (Cervinia), Internazionali (Cervinia, Zermatt), Monterosa Ski (Monterosa Ski), La Thuile (La Thuile), Courmayeur (Courmayeur), Valle d’Aosta (obowiązuje we wszystkich ośrodkach Valle d’Aosta).

23 ośrodki narciarskie, 800 km tras zjazdowych, 10 snowparków, wolne tereny do jazdy na nartach.

Cervinia – Zermatt - TOP ośrodek narciarski z możliwością jazdy na 350 km tras włącznie z „najdłuższą trasą na świecie” Piccolo Cervino, która mierzy 22 km. Znajdziesz tu mnóstwo wolnych terenów do jazdy na nartach (z przewagą po stronie szwajcarskiej).
Monterosa Ski – jazda na nartach w trzech połączonych ze sobą dolinach: Valsesia, Valle di Gressoney i Val d´Ayas. Jazda na nartach na 220 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, ciesz się jazdą na nartach na najwyższej górze Szwajcarii Monte Rosa 4 634 m n.p.m.
Courmayeur - dzięki swojemu położeniu u podnóża Alp Mont Blanc, to „najbardziej prestiżowy ośrodek” w Valle d´Aosta. Do dyspozycji 42 km przeważnie czerownych i niebieskich tras zjazdowych, ale do dyspozycji także wolne tereny z panoramiczymi widokami.

Polecamy: