Pozwól nam pomóc Ci w wyborze First minute    Lubiane zakwaterowanie Historia wyszukiwania Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Oferta specjalna - NARCIARSTWO BIEGOWE

mapa napiste (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 17.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?30.11.2019 - 11.01.2020
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 
welcome

NARCIARSTWO BIEGOWE

ludor
BezkovaniBezkovaniBezkovaniBezkovaniBezkovaniBezkovani
ludor
 

W otoczeniu tylko białe płatki śniegu, cisza, spokój i długie trasy biegowe... Ten kuszący pomysł można łatwo zmienić w rzeczywistość - wystarczy wybrać z naszej oferty pobytów.

Sami zdecydujecie, czy spędzić pobyt tylko na nartach biegowych lub potraktować to jako alternatywę po kilku dniach zjazdów na nartach, ośrodki KRONPLATZ, VAL DI FIEMME, VAL DI FASSA, CORTINA D’AMPEZZO lub LIVIGNO będą dla Was najlepszym wborem. KRONPLATZ dla miłośników narciarstwa biegowego jest dosłownie rajem, mieści się tutaj ponad 200 km świetnie przygotowanych tras biegowych, które zaczynają się w kilki słynnych miejscowościach górskich, do najsłynniejszych należy Riscone, Olang, St. Lorenzo, S. Vigilio di Marebbe lub Rasun. W okolicy Anterselva mieści się znany stadion biatlonowy, gdzie co roku odbywają słynne zawody Pucharu Świata. W każdy piątek, od 25,- €/ osoba, można samemu wypróbować tej dziedziny sportu.
VAL DI FIEMME to kolejny raj dla narciarstwa biegowego, mieści się tutaj 150 km dobrze przygotowach tras, które rozsiane są po całej dolinie Val di Fiemme aż do Val di Fassa. Co roku w styczniu odbywają się tutaj słynne zawody Pucharu Świata w (70 km) Marcialonga.

Poniżej SPRAWDZONE OFERTY właśnie dla Was. Całą ofertę można znaleść w opisach poszczególnych ośrodków narciarskich.