Last minute    Wyszukaj według regionów Wyszukaj na mapie Wakacje we Włoszech Wakacje w Austrii Poznaj się z Gigim Wróć na górę

Oferta specjalna - NARCIARSTWO BIEGOWE

oblibene historie mapa napiste
telefon (32) 720 60 56
PN - PT: 9.00 - 15.00
 
Gdzie chesz wyjechać?
Podaj lokalizację ...
Kiedy i na jak długo?23.11.2024 - 18.01.2025
Kto pojedzie?4 dor.
wyszukać
lupa
 

NARCIARSTWO BIEGOWE

Lubisz narciarstwo biegowe? Włochy to idealne miejsce właśnie dla Ciebie!

W otoczeniu tylko białe płatki śniegu, cisza, spokój i długie trasy biegowe... Ten kuszący pomysł można łatwo zmienić w rzeczywistość - wystarczy wybrać z naszej oferty pobytów.

Narciarstwo biegowe Narciarstwo biegowe

Kronplatz, Livigno, Val di Fiemme, Val di Fassa, Cortina = TOP MIEJSCA NA NARTY BIEGOWE!

Sam zdecyduj, czy spędzić pobyt tylko na nartach biegowych lub potraktować to jako alternatywę po kilku dniach zjazdów na nartach, ośrodki KRONPLATZ, VAL DI FIEMME, VAL DI FASSA, CORTINA D’AMPEZZO lub LIVIGNO będą dla Ciebie najlepszym wborem.

Narciarstwo biegowe Narciarstwo biegowe

KRONPLATZ = raj narciarstwa biegowego i biathlonu!

KRONPLATZ dla miłośników narciarstwa biegowego jest dosłownie rajem, mieści się tutaj ponad 200 km świetnie przygotowanych tras biegowych, które zaczynają się w kilku słynnych miejscowościach górskich, do najsłynniejszych należy Riscone,Olang, St. Lorenzo, S. Vigilio di Marebbe oraz Rasun. W okolicy Anterselva mieści się znany stadion biathlonowy, gdzie co roku odbywają słynne zawody Pucharu Świata. W każdy piątek, od 25 €/ osoba, można samemu wypróbować tej dziedziny sportu.

Narciarstwo biegowe Narciarstwo biegowe

Val di Fiemme – Val di Fassa = MARCIALONGA TOP zawody na biegówkach.

VAL DI FIEMME to kolejny raj dla narciarstwa biegowego, mieści się tutaj 150 km dobrze przygotowach tras, które rozsiane są po całej dolinie Val di Fiemme aż do Val di Fassa Co roku w styczniu odbywają się światowej sławy zawody narciarstwa biegowego (70 km) Marcialonga, mowa tu o maratonie na biegówkach.

Narciarstwo biegowe Narciarstwo biegowe

Całą ofertę możesz znaleźć w opisach poszczególnych ośrodków narciarskich.

Poniżej SPRAWDZONE OFERTY właśnie dla Ciebie.